| Stefaniaioana a întrebat:

Cum trebuie sa ai unghii (lungi sau scurte) inainte sa iti pui unghiile cu gel?(mi le fac cu extensii) Eu le am lungi... eu maine ma duc sa mi le fac..am una cam scurtuta..si nu stiu. oare poate sa mi le faca?

Răspuns Câştigător
| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Nu iti face griji daca le ai scurte, se pot pune oricum.Eu cand mi-am pus prima data le aveam aproape rupte pana la carne si tot a reusit sa mi le pune.Ideea e ca unghiile cu gel o sa iti strice unghia naturala, o inmoaie foarte tare si devine extrem de fragila. Oricum stai linistita, nu conteaza lungimea unghiei naturale.