| vixi02 a întrebat:

Cum va aranjati parul la scoala? In special cei cu parul lung?

13 răspunsuri:
| loricel a răspuns:

De cele mai multe ori il las desprins, dar imi pun o agrafa sau o cordeluta.cateodata il prind in coada de cal.cand vine vorba de machiaj si coafura, la scoala, prefer ceva mai simplu.

| Black_Cherry a răspuns:

Cateodata il las desprins.
sau imi fac parul de sus mai voluminos si doua codite impletite
cam asa http://www.divahair.ro/......laresc.JPG

sau imi prind parul intr-o parte
http://static.eva.ro/img/db/article/013/841/862783l.jpg

| Aliyaa a răspuns:

Il las desprins de obicei pentru e ondulat ft rar il prind in coada de calhappy

| iuliaoprea a răspuns:

Eu il fac ca Belinda, Valentina din Camaleones

| Ana-Maria94 a răspuns:

Cel mai ds il prind, rar se intampla cand il las desprins, dar nu pentru ca nu imi da voie ci pentru ca nuprea imi place.cand il prind incerc sa-l fac sa stea cat mai bine il prind destul de sus cu o clama iar la spate arata fosrte binehappy...

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Pai eu nu prea stiu ce sa-i fac, desi parul meu e lung si drept. Uneori mi-l impletesc, si il las ondulat la scoala, uneori il prind in coada prinsa la spate, dar de obicei il las drept si simplu asa cum e el.
Poate ca lumea s-a plictisit sa ma vada zilnic la fel, dar asta e, pe mine nu ma deranjeaza comentariile altora, de obicei ale fetelor:d.

| ndddiana a răspuns:

Simplu.
Pe spate sau prins cu elastic sau clema
La sc nuh prea ma stresez sa arata extrem de bine.
Ma preocupa sa fiu ingrijita si decenta
happy

| imyourdestiny2 a răspuns:

Cauta pe google imagini cu belinda ea isi face coafuri super faine:X eu de la ea ma inspir si de la alte vedete happy

| FeFy` a răspuns:

Eu am parul ff lung si mi-l las impleit in 1 codita sau 2. pup :*

| emillie a răspuns:

Pai parul meu e lung si drept.si il port in 70% din cazuri simplu, lasat liber... pot sa spun ca m-am plictisit de el dar chiar n-am vreme pentru parul meu dimineata. Mi-l mai prind in coada intr-o parte pentru ca arata girlish sau eventual imi pun diverse accesorii, cordelute cu fundite mari sau clame colorate...

| butterfly2013 a răspuns:

Doua sau o codita, parul pe spate, mii de gitisoare, etc.

| alexutza_1725 a răspuns:

Mi`l fac cu placa sau mi`l prind intr-o coada intr-o partewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il prind in cleme