| Daria a întrebat:

Cum va imbracati voi, fetele la scoala? Idei cat mai originale, va rog.

10 răspunsuri:
| hiphopbeatz a răspuns:

Pai cum sa mai fie original daca iti spunem tie?

un magician nu-si dezvaluie niciodata trucurile.

| Ariannna a răspuns:

Cand ai sport, pantaloni de trening cu hanorac.
In rest, blugi, cu tricouri, bolerouri, pluovarase, bluze.etc

| Diana_6039 a răspuns:

Pai:Blugi negri stramti, sutien, maleta, camasa de scoala si vesta neagra care se poarta acum.Si tenisi mai in general port!

| Dana a răspuns:

Daca esti mai norocoas ca mine si nu ai uniformasad... poti blugi cu camasa alba si curea neagra la mijlocbig grin

| Sabina_1904 a răspuns:

Pai, tinand cont ca acum a venit sezonul rece, eu ma imbrac in blugi, camasi cu tricou, pluvore, bluze, si incaltata cu bocanci.

| 인스피릿 a răspuns:

Uniforma = blugi+camasa+cravata.

| fallsHD a răspuns:

Blugi, maleta, vesta, jacheta, nu stiu ce poarta fetele pe dedesubt dar cam cu astea se imbraca la mine la scoala

| Patricia_9903 a răspuns:

Mie imi place foarte mult sa ma imbrac elegant:X colanti cu rochita si botine:X sau pantaloni negri camase si vestahappy blugi si un tricou interesant pe care il asortez cu o esarfa happy fiecare are stilul eihappy mie imi plac mult rochitzele si tocurilehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand originale nu o sa fie deoarece ti le zic eu tongue asa ca o sa fie idei la mana a doua cum s-ar spune big grin

oke sa lasam poantele

.
sinker eu mertg cu cercei arginti, roz sau mov deoarece nu trebuie sa fie stridenti dar trebuie ca sa te puna in valoare totala trebuie sa ti cont d trasaturile fetei 'winking ...asa parul facut cu placa daca il ai ondulat si facut ondulat daca il ai drept happy. rimelul obligatoriu...blugi sunt kei mai preferabili. o bluza de kuloarea uniformei tale sau camasa propriu zisa dar cu un tricou p dedesubt care sa iasa in evidenta ca s nu pari o ratata tokilara.lasi mai mult s s vada trikoul adeka te deskhei d primii nasturi d l camasa.cizmulite sa stii ca merg bine cu blugii. aa si sa nu uitam d accesore minuscule dar existente
daca uh consideri ca ti-am dat un raspuns bun nu da funda ca oricum nu sunt p contul meu TPU

| leeya a răspuns:

Blugi si camasa de oricce culoare si insigna pe care srie numele scolii si alasa ca altfel nu avem voie sa ne imbracam.