| iulya_9118 a întrebat:

cum as putea sa ma imbrac la banchet? ca nu am ideistraight face. sunt fata.sau cum va imbracati voi?[fetele]big grin. fundakiss

Răspuns Câştigător
| ancutzachryss98 a răspuns:

-blugi,pantofi un tricou elegant si ceva accesorii
-o rochie scurta lejera sau stramta(dupa preferintebig grin)
-un tricou si o fusta de blugi...
sper ca am ajutatbig grin

3 răspunsuri:
| WeLoveIceCream a răspuns:

Pai o pereche de blugi mulati, nizte pantofii cool si un tricou cu sclipici sau ceva care sa iasa in evidenta.si tricoul nu prea mulat.
sau o rochie nu ft scurta, fara sau cu bretele, niste pantofii.nu stiu.ideea meabig grin. Funda?big grin

| Ixodes a răspuns:

O rochie simplabig grin

| ßu_6914 a răspuns:

Rochie (fara bretele)
pantofi
sh o gentutsa
happy