| anonim_4396 a întrebat:

Voi cu ce va imbracati azi la scoala? sunt dupa masa si habar nu am...idei? :* funda

Răspuns Câştigător
| krlla a răspuns:

Obluza alba sau un tricou cu blugi mai stramti si cu un fel de bolero cu maneca lunga de culoare albastru inchis.

11 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Cu fusta neagra, un tricou alb si o camasa alba pe deasupra( uniforma, e destul de draguta) si in picioare imi iau niste cizme asa: http://t1.gstatic.com/......tp?/images
Si cred ca e posibil sa imi iau si o cravata rosie: http://t0.gstatic.com/......tp?/images

| GusWaters a răspuns:

Chiar conteaza cu ce te imbraci la scoala? Acolo te duci sa inveti, hipsterita mica, nu sa vad X sau Y cu ce dracu te-ai mai imbracat tu.

| CatalinaLoveYou a răspuns:

Uniformacrying(

| Archdaemon a răspuns:

Cu hainehappy

| Andrei07565486 a răspuns:

Uni dintre noi nu merg la scoala azi laughing

| AleAle123 a răspuns:

Uniformaaa crying

| elza12345 a răspuns:

Blugi, camasa, sacou cu maneca 3/4 si atat

| dj4you a răspuns:

Uniforma crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bluza,pantaloni,uniforma...ce conteaza? Acolo te duci sa inveti, nu este Mouler Rouge.

| Alexandra023 a răspuns:

De obicei cu haine!