| emi_8585 a întrebat:

Cum va place sa arate o fata sa fie mai grasa sau mai slaba? si nu ziceti potrivita ...doar atat slaba sau mai grasa

Răspuns Câştigător
| bOse a răspuns:

Slaba

9 răspunsuri:
| apaplata_7449 a răspuns:

Slabatongueda cand zic slaba, nu zic oase!

| sensesDelight a răspuns:

Mie mi se pare mai feminin un corp slăbuț, îngust, însă unii bărbați preferă fetele mai dolofane, să aibă de unde apuca. În general un corp admirat este cel slab, dar nu băț, schijă, țeapăn, ci lucrat la sală. happy

| Gizăz a răspuns:

Slabă dar sa am pe ce pune mâna. laughing şi măcar 1. 70 acolo... am totuşi 2 metri.

| Grimalkin a răspuns:

Sunt fata, dar daca as fi baiat as prefera o tipa mai slaba, nu schelet, cu un corp definit si bine proportionat

| mihaibrasov a răspuns:

Mai slaba, pentru ca si eu sunt slab si nu vreau sa parem ca stan si bran.

| pauladrian a răspuns:

Sa fie mai supla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intrebare. Chiar o sa urmaresc si eu raspunsurile, sa vad ce gandesc baietii din ziua de azi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marea majoritate a baietilor prefera clar fetele mai slabe.
Cred ca reteta ideala este sa ai fund si sani cat mai mari pe un corp cat mai mic.laughing)))batting eyelashes

| amage a răspuns:

Eu prefer slaba. Chiar daca sunt fata, as prefera mai mult fetele slabe ( daca as fi baiat ).