| innocentgirls a întrebat:

intrebare pentru baieti.happy ce va place mai mult Blondele, Brunetele sau roscatele ochii: verzi, caprui, nergrii sau albastrii kg: slaba, grasa sau potivita inaltime: inalta, scunda sau potrivita funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| FcRb1923Madalin a răspuns:

Deci uite : sa fie blonda, cu ochii verzi, slabuta, supla asa, sa fie pisicuta stii tuhee hee, si inalta in jur de 1, 72 asa big grin
asta ar fi intruchiparea perfectului pentru mine :X

11 răspunsuri:
| alinutzu_6299 a răspuns:

Blonde brunte roscate cu ochi negri

greutate potrivita

Si inaltuta ca si eu sunt inalt

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

O sa sune cam ciudat dar imi plac toate; D. Numai sa nu fie obeza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand intalnesti o femeie buna, echilibrata si are doar niste ochi simpli, caprui (sa zicem, banali pentru tine), va intelegeti bine si tii la ea, ori de cate ori te-ai uita in ochii ei, ti s-ar parea speciali, cei mai frumosi ochi din lume. Nu mai spun ca atunci cand se uita la tine, simti cum iti creste temperatura de emotii.

| Vibrations a răspuns:

Nu contează, vreau să fie urâtă ca moartea. Preferabil să aibă și mustață și să-i miroase picioarele

| Tchami a răspuns:

Hello big grin! Deci mie sincer imi plac blondele cu ochii, potrivita, potrivita :X...Dar cand iubesti pe cineva nu conteaza asa mult cum arata happy Iubire nu consta doar cum arati ci conteaza si interiorul nu doar exteriorul parerea mea...Nu stiu ce parere au altii baieti happy!
Am 15 ani si sincer uneori gandesc mai bine ca cei de 20, 21, 22 etc happy!
Good Bye! wave

| innocentgirls explică (pentru Tchami):

Ce ma oftic i-am dat funda lu FcRb1923Madalin
ai fi meritat-o tu
acum asta e straight face

| Tchami a răspuns (pentru innocentgirls):

Merci oricum :*!
>big grin

| sorinteres a răspuns:

Brunetele ochi caprui ...pe o scala de la slaba la grasa de.2-3, de la 1.40 m in sus

| SaNcKy a răspuns:

Brunetele.
ochii negri.
slaba-potrivita.
inaltimea nu conteaza.

| AndyT a răspuns:

Cum sa.ti spun eu mie si cel putin prietenilor mei nu ne plac fetele dupa culoarea parului sau a ochiilor, important ii sa aiba o fizionomie frumoasa si conteaza sa aiba un fizic dezvoltat.
-NU imi plac roscatele!
-ochii pot sa fie de orice culoare(poate ar fi un mic atuu sa ii aiba albastri.
-slaba sau potrivita
-cu inaltimea deocamdata 170 dar merge si 165

| AndrewSnek a răspuns:

Brunetele,caprui,asa si asa, scunda!