| inflicted a întrebat:

Cum vi se par produsele Sinsay?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Am luat de cateva ori si dupa a 2 a spalare deja imi era rusine sa le mai port...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt de calitate, dar la prețurile alea nu poți să ai pretenții laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de-o calitate proasta, mai proasta decat intr-un sh. Arata dragut, unele par a ține mult. De evitat tricourile negre, se fac la subrat ghemuri de "material", devii maimuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dat o singura comanda la ei, asa ca iti spun din "vasta" mea experienta laughing, desi ce o sa zic cel mai probabil se aplica la majoritatea produselor. Tricourile sunt niste carpe, ochelarii de soare sunt dintr-un plastic foarte subtire si prost finisat, gentile si gegile care nu sunt din material textil miros ca dracu'. Am pierdut sirul substantelor aplicate pe geaca pentru a scoate duho... mirosul. Nu recomand, cum zicea si tipa de mai sus, gasesti mai multa calitate in Sh-uri. Produse de unica folosinta.

| christine99 a răspuns:

Sunt ok pentru pretul pe care il au.