| bkmad a întrebat:

Cum vi se pare blog-ul meu http://madabeiiib.blog.com/ :d nu de alta dar azi l-am facut si vreau pareri si sfaturi cu ce ar trebui sa mai adaug.

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Imi place blogul atu love struck
succes in cpntinuare!
pa-pa

| pitikaaaa a răspuns:

E frumos e frumoasa ideea
dar ar fi are o "rubrica" ceva de genu "stiati ca?!" si nu stiu scrii despre vedete, animale, mancare, muzica ce iti place tie...sau stii ar mai fi frumos sa il faci ceva gen un jurnal sa scrii in el tot ce faci tu in fiecare zi cu prietenii tai cum te certi cu mama ta... dar nu asa sub foarma de suparare sau altceva caterincos sa fielaughing. nu stiuy cat ti.ai dat seama ce am vrut sa zic dar uite un exemplu.

Un/O prieten/a de al/a tau/a zice o chestie hyaioasa si uh sa ii zici "stii unde apare asta pe blog" sau oricum e frumos si asa:*

| bkmad explică:

Mersii :*