| iuandfto a întrebat:

Hey am nevoie de niste sfaturi. Mi-am facut un blog de curand : http://blogdedomnisoara.blogspot.ro/. Cum vi se pare? Ce ar trebui sa mai adaug pe el?

2 răspunsuri:
| TheAvenger a răspuns:

Atacă și tu pe cinevaconfused

| roxkiss a răspuns:

Destul de simpatic, si placut, imaginea ai pus-o bine! pai cred ca poti sa scrii ce simti in mometele in care scrii, cred ca acesta trebuie sa fie ca un jurnal al tau personal, sati devie un bun prieten, infrumusetiazal mai departe, si poate mai scrii niste istorii de viata, sau poate niste subiecte care pot sai araga la discutii si pe altii ) succes!