| Sara2 a întrebat:

Cum vi se pare parfumul brasil beat de la avon? dar be kissable?

4 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Brazil Beat mil place super mult :X mi-am pus si eu comanda.imi place mirosul, e fin, de vara asa cum imi place mie.si pretul e bun. Abia astept sa vina :X big grin Iar celalalt nu stiu cum ethinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa zic naspa nu mi'l mai trebuie... vreau sa'l vand... vreau altubig grin

| maryposa a răspuns:

Imi place brazil...este super, fiind rep imi place sa le incerc pe toatehee hee

| anushka a răspuns:

Imi place si brazil beat... dar mai tare: little black dress