| Xeniaa a întrebat:

Cum vi se pare samponul si balsamul elseve de reparare al firului de par?

3 răspunsuri:
| PisicaAristocrata a răspuns:

Sunt ok produsele Elseve, dar ca orice produs, dau rezultate numai in urma folosirii regulate.

| selysol a răspuns:

Super naspa am si sampon si balasam si nu ma ajuta mai deloc adica na il curatata si atata mentionez ca balsamul imi face parul moale si usor de descalcit dar asta doar cand e ud straight face

| lumy4u a răspuns:

Groaznic! eu mi-am luat mai demult sampon de la elseve si imi cadea parul ingrozitor de la el, foloseste garnier, e super bun happy