| Kathhy23 a întrebat:

Voi ati incercat samponul si balsamul Elseve din gama Arginine Resist X3? Daca da, cum vi s-au parut? Merita incercate? Funda happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este singurul sampon la care am ramas! eu sunt sensibila la sampoane:-<
aveam multe probleme inclusiv caderea, el rezolva mai multe! eu il recomand...chiar daca parul nu mai cade tot o sa raman la el, eu folosesc si balsamul:) (atat sampon si balsam)! sper sa iti fie de folos produsele:* citeste un review http://charmy-bunny.blogspot.ro/......lseve.html (totusi depinde de tipul de par) incearca-l nu ai ce pierde.Numai bine

4 răspunsuri:
| dragosbengosul a răspuns:

Fara gluma este minunat a facut minuni cu parul meu! funda?

| SweetCristina a răspuns:

Nu il folosi ca nu este bine ptparul tau stiu asta pentru ca si eu am folosit tot feluri de sampoane cu volumuri si cand ma pieptanam imi statea buhuit iar dupa un timp doar produse naturale am folosit si parul meu si-a revenit eu iti recomand sa nu folosesti tot feluri de samponuri cu chimicale! Foloseste produse naturale sa vezi ce super iti lasa parul! happy

| Kathhy23 explică (pentru SweetCristina):

Am folosit un an sampoane bio Krauter, dar nu erau bune de nimic sad

| SweetCristina a răspuns (pentru Kathhy23):

Exact mai bine folosesti produse naturale pentru par dar sa te asiguri ca sunt naturale!