| topcat a întrebat:

Curand va trebui sa fac pozele pentru albumul de a12a si nu stiu in ce sa ma imbrac...Sa iau un costum sau o alta tinuta cat de cat eleganta? Sugestii? Pt cei care au facut deja, voi cum ati fost imbracati? PS: sunt baiat

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Fata mea s-a imbracat un pic mai ocazional si a aratat super

| Sara a răspuns:

Pff ar fi super sa ai o bluza gri, neagra sau albastra, sub care sa ai camasa, cica e un must have la voi. Parul sa fie aranjat frumos, decent.La partea de jos ar merge si o mereche de blugi mai inchisi la culoare, nu ft largi, dar nici pana sau din bumbac din aceea negrii. In picioare, ori tenisi de iarna, sau orice vrei tu, ce se potriveste. Sincer nu te imbraca in costum, e prea sobru. nu vrei sa rada fecior'tu de tine, peste 20 de ani sa zica ha ha tata erai la costum la 18 ani. Babalacule! :)) poti opta si pentru o camasa alba cu dungi negrehttp://germanstyle07.blogspot.com/2009/06/camasa-barbati-calvin-klein.html si sa ai un sacou mai sport!

uite cateva poze ce iti sunt de ajutor atat cu freze cat si haine.

www.okazii.ro/.../Bluza-Moscanueva-Barbati.html

http://www.sepoarta.ro/......oda-8.html

http://www.sepoarta.ro/......oda-6.html

Sper ca te'am ajutat!

| mirey_4137 a răspuns:

Cum te simti tu mai bine! poti sa iti iei si un costum dar sa stii ca in poze da bine si daca esti doar intr-o camasa! de preferat sa fie de o culoare care sa te avantajeze ex:daca ai ochii verzi iti poti lua o camasa cachi ca sa iti scoata ochii in evidenta, daca ai ochii albastrii una albastra, caprui-mov negri-bej, crem

| simona2010 a răspuns:

Costumtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca cel mai calumea ai arata ...in sliprolling on the floor atunci nimeni nu te va mai uita niciodata...incerca sa veizi.