| padalekilover a întrebat:

Stiu ca mai e pana la haloween cam mult dar vreau sa va intreb voi cu ce costum va imbracati? eu mai am si party la scoala si nu stiu cu ce sa ma imbrac va rog site`uri sugestii de ale voastre video pls d tnx promit funda

4 răspunsuri:
| DaaNNuuTzz a răspuns:

Anul trecut clasa a9-a o colega l-a machiat, iar el s-a imbracat intr-un puscarias. A fost mortal. Anul acesta fac si eu la fel. Te sfatuiesc sa te machezi urat si sa alegi ceva mai scarry. happy

| Missmoffet a răspuns:

Eu anult trecut m-am imbracat ca Morticia (Familia Addams) pentru ca e simplu si deloc costisitor (o rochie neagra,par drept, pudra cat mai alba, ruj rosu etc.) dar de efectwinking