| alexandruionell a întrebat:

Dacă am cumpărat o pereche de slapi și am rupt plasticul care ține eticheta de ei dar eticheta în sine este intacta, pot sa dau retur la ei? Vreau sa schimb mărimea doar

Răspuns Câştigător
| VanillaQ a răspuns:

Teoretic da, poti, deoarece acel plastic poate sa il puna fiecare magazin inapoi prin acel "pistol", important este ca ai eticheta intacta, si probabil vei avea nevoie si de bon sau factura depinde ce ti-au emis pentru a face stornarea si sa schimbe produsul.
Cel mai bine este sa intrebi direct unde ai cumparat.
Succes