| Anonima37 a întrebat:

Am cumparat ieri o pereche de blugi de la Stradivarius. Nu am avut timp sa-i probez,am luat marimea pe care o port de obicei. Acasa cand i-am probat am observat ca sunt cam mari. As vrea sa ii returnez sau sa-i schimb cu alta marime, am bonul dar am rupt eticheta. Pot sa ii schimb? (Nu vreau neaparat banii inapoi)

2 răspunsuri:
| Jolenne a răspuns:

Cu bonul merg schimbați, dar în termen de 30 de zile, deci încearcă să te încadrezi în numărul acela de zile!

| Ssiaa_Anni_1997 a răspuns:

Cu bonul trebuie schimbati, iar daca femeia de la casa iti zice ca trebuie eticheta ii spui ca nu era eticheta pe acel model.