| purEvil a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de adidasi si cand am ajuns acasa am observat ca imi sunt putin mari si nu i-am mai incaltat, am garantie si vreau sa ii schimb cu o pereche mai mici acelasi model.am talonul de garantie, bonul si cutia...insa am rupt eticheta care era prinsa de adidasi.imi vor schimba adidasi?

Răspuns Câştigător
| MiiMii a răspuns:

Da, sigur ca tii vor schimba atata timp cat inca ai bonul si produsul este neincaltat. Mama mea lucreaza la un magazin de pantofi si iti spun sigur ca asa se procedeaza. Du`te cat mai e timp pentru a ti schimba :*

7 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Problema este ca atunci cand te duci la magazin poti proba orice imbracaminte, incaltaminte, accesorii. si nu stiu daca o sa iti schimbe. depinde de magazin. mai ales ca ai rupt eticheta.Du-te si incearca. si altadata fi atent/a..si probeaza de mai multe ori...

succes

| keissy a răspuns:

Nu cred

| KarmaPolice a răspuns:

Data viitoare cand mai cumperi ceva incearca sa le probezi acolo.
Incearca sa te duci cat mai repede cu ei inapoi si incearca sa te duci la vanzatoarea care ti i-a dat ( in reamintesti si tu cand i-ai cumparat si-i arati bonul ) si sa-i spui ca-ti sunt putin mari si ca vrei acelasi model, dar cu un numar mai mic. Cand esti in magazin incearca sa ai un limbaj adecvat si sa nu te rastesti la ei.
Adidasii ti se pot schimba, acum insa depinde si de magazin si de vanzator. Daca vor avea si numarul care-ti trebuie tie probabil ti=i vor schimba. Daca nu pune-le niste vata in fata cat sa-ti stea piciorul bine in ei si alta data numai cumpara ceva fara sa-l probezi.

| calugaruandreea a răspuns:

Hello, stiu eu un site unde poti face schimb de orice haine vrei tu! am si eu 4 perechi de adidasi care vreau sa ii vand. uite linkulde la site http://trendzone.ro/....../index.php

| purEvil explică:

Am uitat sa mentionez ca dau funda pentru cel mai rapid si cel mai folositor raspuns!

| monica2201 a răspuns:

Normal ar fi sa tii schimbe laughing. Adica. Serios.Acum doar pentru. o eticheta.

| Finzz a răspuns:

Da