| Jurnaldedecembrie a întrebat:

Daca am fata rotunda mi se potrivesc ochelarii fara rama? Ceva de genul asta http://www.google.ro/......tp?/imgres
Mentionez ca e vorba de ochelari de vedere si nu vreau lentile de contact. Vreau sa va rezumati la intrebarea pusa de mine!
As vrea sa imi schimb coafura(parul foarte lung) si nu stiu cum sa ma tund sa fie in asa fel incat sa imi stea bine ochelarii, parul.
Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| tp a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la optica si o sa probezi acolo sunt sute de modele si forme, doar asa o sa vezi cum iti sta bine.