| CookieMonsterRawr a întrebat:

Daca am firul subtire, este indicat sa folosesc uleiul de ricin? Fundaaa >big grin

Răspuns Câştigător
| BetterThanDrugs a răspuns:

Bunahappy
Da,este indicat:*
Nu are ce sa iti faca rau din contra uleiul de ricin ajuta la cresterea paruluihappy

5 răspunsuri:
| ederaionela a răspuns:

S-ar putea sa fie deoarece ea mult din puterea parului si cum e subtire s-ar putea sa fie o problema :d

| ederaionela a răspuns:

S-ar putea sa fie deoarece ea mult din puterea parului si cum e subtire s-ar putea sa fie o problema :d.

| Ramona3766 a răspuns:

Uleiul e bun, pui pe o bucata de vata ulei si te faci la radacina parului in tot capul. Insa va dura destul de mult tratamerntul si trebuie sa il tii mai mult pe par: cateva ore, sau chiar peste noapte.

| nucă a răspuns:

Da,dar ţi-l face mai rezistent. happy

| Elif_5080 a răspuns:

Da este indicat
Nu are ce sa ati faca rau din contra uleiul de ricin ajuta la cresterea parului