| stefytm a întrebat:

Uleiul de ricin ar fi bun si pentru persoanele cu parul gras si subtire; ma refer aici daca ar putea deveni mai des parul si ar mai ingrosa putin firul de par?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| beatrice9849 a răspuns:

Uleiul de ricin ajuta si la cresterea firului de par nu conteaza daca este mai gras

1 răspuns:
| adriana1996_2534 a răspuns:

Si mama mea il foloseste tot pentru par si e f bun happy