| Chocoleataa a întrebat:

Daca am ochii caprui, parul saten si tenul foarte deschis cum ni ar sta bibe vopsita?

5 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Daca nu te-ai mai vopsit pana acum, ideal ar fi sa nu lasi orice prietena sa se joace cu parul tau sau sa te faci tu. Mergi la salon si acolo ti se va recomanda culoarea.
Ai si aici niste sfaturi utile :
http://www.fashion365.ro/......preferate/
Sper ca am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde

| xAndraa23 a răspuns:

Depinde de preferințele tale, poți să îți faci satenul pe care îl ai mult mai deschis dacă nu vrei o schimbare radicală, dacă vrei ceva mai interesant poti să te faci un roșcat cat mai discret, în așa fel incat să nu fie țipător. Poți de asemenea să te faci un blond mai inchis. O seara plăcută happy

| jajajaja14 a răspuns:

Blondă.

| xxxAmaxxx a răspuns:

Roscata. un roscat mai palid zic eu.