| MetalHead04 a întrebat:

Hei,pentru ochii caprui\negrii si tenul bronzat ce ar "prinde" mai bine parul saten deschis sau un saten ciocolata neagra?puppy dog eyes Fundita!

10 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună! happy
Eu aş zice că cel şaten ciocolată neagră.

| mona a răspuns:

Un saten ciocolatiu

| Duucu a răspuns:

Șaten ciocolată cu lapte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negrul te v-a imbatranii, o culoare mai inchisa, saten mediu cel mai bine.
http://imgur.com/ck08vwk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saten deschis sau mai degraba blond inchis. daca nu vrei sa-ti pui vopsea pe tot parul poti sa-ti faci doar suvite blonde foarte subtiri.

| dodicuta a răspuns:

Saten ciocolata negra deoarece saten deschis e prea aproape de culoarea tenului.

| JohnZ a răspuns:

D.p.d.v. al unui baiat, as zice ca satenul deschis se potriveste mai bine cu ochii si tenul de culoare inchisa, completandu'se una pe alta dau un aer şic si elegant. happy

| Ukkka a răspuns:

Eu sincer as zice ambele, dar mai mult cel ciocolata neagra. In propozitia ta, m-ai descris pe mine. happy Exact asa arat.

| emy31 a răspuns:

Eu zic saten deschis ...asa sunt eu si imi sta super