| anonim_4396 a întrebat:

Daca am parul cret si il indrept cu placa in cat timp se onduleaza la loc?

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Daca il indrepti bine si nu il uzi sau transpiri abundent tine pana la urmatoarea spalare.

| Felys a răspuns:

La prima spalare se onduleaza la loc

| Aube a răspuns:

Daca afara e ceata, ori ploua, daca este umezeala, se increteste imediat ce ai iesit. De ce sa-ti strici parul?

| dmz123 a răspuns:

In principiu ar trebui sa stea drept pana la urmatoarea spalare, dar daca ploua/ transpiri/ mergi intr-un mediu umed, parul incepe sa se increteasca. Daca e cret, nu ondulat nu cred c a merita sa-l intrepti foarte des, pentru ca o sa-l arzi/strici