| anonimanonim2013 a întrebat:

Daca am parul saten mai deschis putin, ce culoare merge sa ma fac la varfuri?

10 răspunsuri:
| Smileygirl23 a răspuns:

Eu ti-as sugera brunet-albastrui sau un roscat-visiniu. Sa ne spui ce decizie ai luat:d

| anonimanonim2013 explică (pentru Smileygirl23):

Mi le-am facut blonde pana la urma si arata foarte bine! Multumesc mult pentru ajutor!

| Smileygirl23 a răspuns (pentru anonimanonim2013):

Ma bucur ca esti incantata de schimbarebig grin

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Buna! Eu iti recomand blond sau roscat! Dar mai bine incearca blond! Iti va sta super!

| MeryHojda2001 a răspuns:

Buna! Pai, cred ca ai putea sa-ti faci suvitele roscate sau blonde. Daca ai ochii caprui, ti s-ar potrivi roscate sau chiar albastre; daca ai ochii albastri sau verzi ar merge sa fie roscate sau blonde. Sper ca te-am ajutat!

| BybyMary a răspuns:

Buna! Ti-ar sta dragut cu suvite roscate sau blonde :* happy

| Andreea1901 a răspuns:

Blond. happy

| denisamariamarza a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine ti-ar sta cu suvite blonde la varfuri sunt si foarte purtate dar sunt si vizibile, daca o sa iti faci rosii o sa ti se vada foarte greu, nu o sa se distinga prea mult satenul de roscat, dar saten de blond se distinge foarte bine cand esti pe strada sau mergi undeva o sa arate foarte bine. Sper ca te-am ajutat

| Luriiica06 a răspuns:

Blond,ti-ar sta dragut :*

| madyyours a răspuns:

Buna! Poti sa te vopsesti cu blond la varf si sa iti faci Ombre ca Antonia