| IoanaKarina23 a întrebat:

Daca am parul saten si vreau sa ma vopsesc precum Antonia ce culori ar merge? (nu vreau blond)

Răspuns Câştigător
| JustRoxanne a răspuns:

Roz ar fi super!

9 răspunsuri:
| AngelHugz a răspuns:

Pai ai putea sa faci varfurile roscate in loc de blonde...

| MrSoapte a răspuns:

Pai daca vrei sa te vopsesti precum Antonia, inseamna ca vrei aceeasi culoare de par, a cea a Antoniei! Nu?
Deci, de ce mai intrebi "ce culori ar merge"?

Răspuns utilizator avertizat
| UnCorpSanatos a răspuns:

Brunet inchis.

| lady2in4black a răspuns:

Castaniu

| Hessa13Bullet a răspuns:

Pai depinde de lungimea parului. Daca il ai cat al ei poti sa-l faci in 2 tonuri ca al ei.Adica sus sa-l pastrezi saten si sa il deschizi la culuoare descendent.(inmoaie-ti varfurile sau jumate din par in apa oxigenata, stai asa vreun minut, scoate si lasa sa se usuce.)

| LoVe_Nikki_1994 a răspuns:

Buna draga mea, eu ti-as recomanda un castaniu, este cea mai potrivita culoarewinkingsau incearca sa combini un blond cu negru inhis, o sa iasa super, succes

| andreeagabriela95 a răspuns:

Pai..blond ar arata cel mai bine.dar daca tu nu vrei..atunci incearca un roscat...nu stiu ce sa zic laughing.

| Ralucutzzaa a răspuns: