| IuliaIulytza14 a întrebat:

Hei... vreau sa-mi vopsesc varfurile.
Am parul blond-saten. Ce culoare ar merge bine?
Blond ar merge?
Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Ești o norocoasă că ai părul spre blond. Cam orice culoare se vede bine pe părul blond. Mie îmi place în mod deosebit rozul închis...în orice caz, caută o culoare care într-adevăr să îți placă și să fie în contrast cu nuanța naturală a părului tău

| IuliaIulytza14 explică (pentru AnnaaaMaria):

Mi-am facut varfurile roz inchis si se vede foarte bine. Multumesc :*

4 răspunsuri:
| Rebecca123 a răspuns:

Da normal ca merge si blond.Sau ai putea si roscat inchis se vede frumos. happy

| Alin4yk a răspuns:

La mine este parul la fel ca si la tine, este blond- saten.
Mi-am vopsit si eu virfurile cu blond, parul meu acum este foarte minunat si frumos)
Succes!

| madalinagherman a răspuns:

Un verde turcoaz ar fi super