| DaciaRomania a întrebat:

Dacă ați avea părul roșcat natural, v-ar plăcea sau v-ați vopsi in altă culoare?

10 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Planuiesc sa folosesc henna blond si roscat pentru o schimbare de look.Dar parul roscat natural are o textura care foarte greu se ingrijeste.Plus, mereu iarba vecinului pare mai verde, deci probabil si aceste persoane isi doresc par drept, de alta culoare, asa cum persoanele cu par drept il vor wavy sau carliontat si invers, blondele vor brunete si invers, etc.etc. laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu m-aș vopsi niciodată.

| ReddY25 a răspuns:

Da,jumătate roșu iar cealaltă jumătate albastru

| DaciaRomania explică (pentru ReddY25):

Serios...

| ReddY25 a răspuns (pentru DaciaRomania):

Fan Steaua

| sammie a răspuns:

Depinde ce fel de roșcat. Dacă am d-ăla foarte aprins și un roșu foarte intens cred că m-aș vopsi, dar dacă l-aș avea puțin mai închis cred că l-aș lăsa așa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părul da, mi-ar placea.

Dar probabil ar veni la pacahet si cu alte trasaturi, precum:
Sensibilitate la lumina, pistrui, piele foarte palida etc. Deci as alege sa nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mi-ar placea. Nu l-aș vopsi in alta culoare.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

M-as vopsi alta culoare

| andreeaeml1200 a răspuns:

Niciodata