| anonim_4396 a întrebat:

Daca aveti, dati-mi va rog siteuri de cumparaturi online, haine accesorii pentru fete.va multumesc!

12 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Bestial.ro

| afrodita17 a răspuns:

Http://www.allshops.ro/Haine-Incaltaminte~10.html
gasesti pe acest site, toate alte siteuri cu cumparaturi care te pot interesa.succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Quelle.ro
Succes la cumpărături.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.tarafashion.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

www.stefanmusca.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.donatella.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.haine-pe-net.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Magazin cu haine se pare numai ale producatorilor romani
http://www.saora.ro

| shoppingaddicted81 a răspuns:

Noi comandam de pe http://www.fashionsecret.ro/ si pana acum am avut o singura problema la un produs, mai exact o pereche de cizme care ii erau mari sotiei mele. Problema a fost remediata foarte repede prin schimbarea produsului cu o marime mai mica. Preturile sunt de outlet...

| DeNyS a răspuns:

Www.incaltaminte-haine.ro au preturi foarte ok. Mi-am luat eu saptamana trecuta niste conversi de acolo. bafta