| Blablabla_8623 a întrebat:

Daca dai fundita primesti sau ti se scad puncte cumva?

Daca aflu mai repede si imi convine s-ar putea sa dau si eu fundite celor care merita.thinking

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cine oferă fundița nu pierde și nu câștigă puncte.
Cine primește fundița se "pricopsește" cu 100 de puncte și îl ajută să urce în topul TPU (rank).
Fundița are rol de mulțumire față de persoana care a oferit cel mai inteligent, folositor răspuns.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| Gabytzaa98 a răspuns:

Primesti logic. n-ai cum sa ti se scada big grin

| TeoPT a răspuns:

Nu primesti, dar nici nu ti se scade punctajul.

7h30

| Sunshine_3662 a răspuns:

Nu! Fundita arata aprecierea ta asupra unui raspuns! Apreciezi cel mai bun raspuns! Astfel se mentine viu interesul de a-i ajua pe ceilalti.
O zi buna!