| Sara2 a întrebat:

Daca faci sauna slabesti? care este rolul saunei?

6 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

In sauna o sa elimi doar apa, pe care o sa o pui la loc data viitoare cand bei apa. Dar transpiri si elimini toxine, ceea ce e foarte sanatoswinking
Shin.

| dulcika a răspuns:

Poi sauna este o incapere unde este f cald...transpiri, te deshidratezi dar nu krd slabesti.sad

Răspuns utilizator avertizat
| madonica a răspuns:

O intrebare destul de buna. eu lucrez in acest domeniu dar nu mi am pus niciodata problema asta. Ma voi interesa si iti voi pune cu exactitate. pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Transpiri, te relaxezi, te deshidratezi... dar nu cred ca slabestiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Rolul saunei este de a elimina toxinele din organism, relaxare, benefic pielii.
Recomandare: o dată pe săptămână se face saună.
Pa, pa.