| andy678 a întrebat:

Daca faci sport si mananci mult te ingrasi?

9 răspunsuri:
| SweetLikeaLemon a răspuns:

Depinde de ce sport faci si de cat de mult mananci. Dar prin sport elimini caloriile acumulate din mancare (nu toate, dar o parte da).

| RealLife a răspuns:

Daca faci mult sport si mananci mult, nu ti se va modifica deloc greutatea. poate pui 1 kg-2 maxim. dar, de ce sa mananci mult in loc sa manaci putin si asa ca sa poti slabi?

| putzulica a răspuns:

Nu. daca faci sport si mananaci ori nu se intampla nimic or mai mult ca sigur faci muschi... ca fata nu e prea binelaughing sa vezi o fata cu muschi.laughing

| nicokaty a răspuns:

Depinde ec sport si cat

| VvladCobianu a răspuns:

Da, eu fac basket doua antrenamente pe zi si mananc destul de mult, dar tot ma ingras.

| csaryus a răspuns:

Caloriile pe care le asimilezi le arzi facand sport. Depinde de cat de multe asimilezi, si cat de mult sport faci.

| isabelle_6845 a răspuns:

De ce mai manaci mult daca faci sport? vrei sa slabesti?

| robotmisto234 a răspuns:

Dap

| robotmisto234 a răspuns:

Da, si foarte usorbig grin.