| FlaviaLove a întrebat:

Daca imi colorez parul cu sampon colorant. este acelasi lucru cu vopseaua sau acesta merge jos dupa cateva spalari? dauneaza parului? happy

Răspuns Câştigător
| KatherineP a răspuns:

Nu dauneaza deloc. Si eu am fost roscata in vara si dupa 6 spalari s-a luat. Recunosc ca inca mai am acele reflexii dar se vad numai la soare. Sper ca ti-am fost de ajutor :*. Funda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru KatherineP):

Ce sampon colorant ai folosit?

4 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Se duce la cateva spalari, nu este permanent happy

| KatherineP a răspuns:

De la Loncolor :d

| Georgii13 a răspuns:

Nu dauneaza.dar sa ai grija sa nu aiba contact cu ochii. efectul dureaza pana la 10 spalari.depinde de ce sampon si ce culoare folosesti. daca ai parul inchis si folosesti o culoare deschisa nu o sa dureze decat pana la vreo 4-5 spalari