| Briosicaaa a întrebat:

Daca imi impletesc parul creste mai repede?
Funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| lllullla a răspuns:

Nu ama uzit asta in viata mea. cu siguranta nu merge. dar te poti alege cu un par sensibil, fragil si s-ar putea chiar sa-ti cada daca faci asta zilnic. daca pui prea multa presiune in firele de par le slabesti, in final se vor rupe iar zona de la spate de unde incepe coada impletita va ramane fara par. nu e bine sa-ti faci coada des. mai lasa-l liber din cand in cand, sau prinde-l cu o clama sau bentita. poti incerca si cu agrafe.

3 răspunsuri:
| CrissW96 a răspuns:

Nu... oricum e mai bine sal lasi cat mai natural adica lung happy

| simonanegru271207 a răspuns:

Din cate stiam eu nu ca nu are cum sa respire parul + ca se rupe mult mai repede parul asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Parul creste in ritmul sau. Poate ii mai protejezi vafrurile de degradare, insa mare atentie. Daca strangi prea tare rezultatul va fi contrar. adica o sa-ti rupi par din cap si sa n-o sa-ti mai creasca.