| razadeluna a întrebat:

Daca imi leg coada cu elastic din ala, de cauciuc normal, fara material pe el, o sa imi strice parul? ca tine parul strans mai bine

7 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Atata timp cat il desfaci usor din par fara sa rupi prea multe fire de par nu are nimic. si eu folosesc

Elianna
| Elianna a răspuns:

Da, se strica parul ca se ruleaza pe elastic si se incalceste.

| anna01 a răspuns:

Ti-l strici garantat.Incearca sa gasesti un elastic bun, ia timp, dar chestiile alea de borcane...nu.

| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

Da
iti sulge fire d par cand il dai jos
mai bine iei un pufic din material sau kva de genu pupkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e indicat sa-ti prinzi parul cu elastic subtire, chiar si cu material, chiar si fara material, pentru ca se rupe parul cat timp il tii in coada. mai ales ca asta, fara material, iti va rupe si mai multe fire cand va trebui sa il dai jos.

prinde-ti parul cu un elastic mai las, pentru ca tine si mai bine si e si mai comod... ca sa nu zic ca e mai sanatos pentru par.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vrut sa zic elastic mai "lat" happy

| bettasplendens a răspuns:

Daca nu faci exces nu o sa-l strice vizibil.Il prinzi de cateva ori nu are nimic. daca il prinzi zilnic il "taie" elasticul ala subtire happy