| rihanna7865 a întrebat:

Daca imi tund sprancenele adica un pic din varfuri o sa se indeseasca?

11 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Nu se îndesesc. Doar n-o să mai arăţi ca o maimuţă cu fl0acele care atârnă. Dacă vrei să se îndesească, dai cu ulei de ricin (între 5 şi 8 lei, farmacie) în fiecare seară şi laşi până dimineaţă. Tratament - cel puţin 2 luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor creste la fel.

| georgeta27 a răspuns:

Aplica pe ele ulei de ricin

| oanaro a răspuns:

Nu se indesesc daca le tunzi. Incearca sa le dai in fiecare seara, inainte de culcare, cu ulei de ricin.

| OnlyTheScript a răspuns:

Cere-i parerea lui base ca el stie cum e cu cheliawinking

| tinka1 a răspuns:

Nu, vizajistul meu mi le tunde si imi place, apoi peste 2 saptamani creste la locwinking

| ladydaianne a răspuns:

Nu, chiar e recomandat să le mai tunzi din când în când.

| NoisyDream a răspuns:

Nu se indesesc din pacate vei fi dezamagita cand vei vedea ca le-ai tuns degeaba. Poti incerca sa le dai cu ulei de ricin zilnic am auzit ca da rezultate big grin Succes happy

| мαrrýиєlα a răspuns:

Buna!
+ nu o sa se intampla nimic, nu se indeseste nimic!

| TEO97979 a răspuns:

Nu o sa ti se indeseasca. Si eu mi le-am tuns de mai multe ori si nu s-a intamplat nimic.winking