| rihanna7865 a întrebat:

Cum sa fac sa mi se indeseasca sprancenele? a mele sunt foarte subtiri si rare... cum sa le fac mai groase si dese in mod natural?/ ps : fara creion

11 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Aplici cu o pensulă ulei de ricin în fiecare seară, înainte să dormi, iar a II-a zi dimineaţă, te speli bine (evită contactul cu ochii!).
Deşi într-o săptămână sprâncenele tale vor avea un aspect inestetic, nu le pensa, lasă-le în continuare să crească!
Profită că eşti în vacanţă, şi peste 2 săptămâni te poţi duce la un salon de cosmetice să-ţi dea o formă potrivită (menţionezi că vrei să fie mai groase).
Baftă!

| Dina a răspuns:

Gindeste-te logic, oare e posibil asa ceva?

| KiSsRoSsE a răspuns:

Ulei de ricin...dar rezultatele se vad in 1-2 luni daca il aplici in fiecare seara...dar oricum crede-ma chiar functioneaza big grin

| Ironicnαme a răspuns:

Lasă-le să crească mai mult timp, gen 3-4 luni.

| sabrina103 a răspuns:

Ulei de ricin. Si le poti tunde.

| Pufulete456 a răspuns:

Ulei de ricin :d

| paula369 a răspuns:

Lasa-le mai mult timp sa creasca. happy

| RDariaa a răspuns:

Buna! Seara inainte sa te culci aplica ulei de masline pe ele, in cateva zile sau vreo saptamana, 2 vei observa diferente. Asa am ajuns si eu sa am sprancene mai groase, dupa mult timp in care ma pensam destul de subtire. Sper ca te-am ajutat, bafta!:*

| Lorew a răspuns:

Du-te la farmacie spune-le despre sprancene si iti vor recomanda ceva... si dupa 1 luna o sa vezi rezultatele dorite! funda?

| Lorew a răspuns:

Du-te la farmacie si spune-le problema, iti vor recomanda ceva, iar dupa un tim o sa vezi rezultatele dorite! Funda?

| Deea149 a răspuns:

Incearca uleiul de ricin de la farmacie. Cu ajutorul lui sprancenele tale se vor indesii l-am incercat si euwinking... Funda?