| marmotavorbareatza a întrebat:

Daca iti faci suvite cu sampon colorant si faci baie culoarea nu se raspandeste in tot parul?

Răspuns Câştigător
| inasweet a răspuns:

Nu, stai linistita! numai ca nu va mai fii culoare la fel de intensa.

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu, este ca si cum ti-ai face suvite cu violet de gentiana sau substante colorante de gen. Nu o sa se raspandeasca culoarea.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Bună.
Nu cred, nu am încercat până acum.Caută mai multe detalii pe net.Am auzit că culoarea iese foarte bine.
Pa, pa.

| JulyStorm a răspuns:

Nu se imprastie nicaieri. Se fixeaza cand il tii pe suvita, in alea 30 min si atat! Dupa aceea, suvitele isi vor pierde incet-incet culoarea, dar aceasta nu va ramane in par, ci in apa, la spalat.

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Nu se raspandeste in tot parul, doar in anumite portiuni.

| DalyDanyOana a răspuns:

Nu chiar in tot parul doar in anumitele portiuni.dar ar fi mai bine sa iti dai pe par atunci cand nu faci baie iar apoi ai putea clati parul ar fi mai simplu