| PupicelT a întrebat:

Vreau sa imi fac parul de o culoarea ciocolatie cu nuantator sau sampon colorant, doar ca eu sunt satena si vara trecuta mi-am facut suvite blonde cu vopsea si nu stiu daca o sa imi stea chiar nemaipomenit. Nu prea ma pricep si mi`e sa nu am surprize neplacute.

Răspuns Câştigător
| EuZuza a răspuns:

Eu zic sa nu te mai vopsesti, pentru ca iti strici parul, dar daca chiar vrei raspuns : ca si culoare ai putea sa-l vopsesti un ciocolatiu mai deschis, spre blond.