| AnKa76 a întrebat:

Daca ma filez credeti ca parul mi se increteste?(am parul ondulat si nu foarte lung c-am pe la umar) Imi puteti spune cum sa-l coafez in asa fel sa si stea fara sa-l tund?(pana acum il tin legat in codita si as vrea sa mai fac niste schimbari ) Apropo sa ma tund sau sa-l las sa creasca asa cum e?

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Nu te tunde. Faci o mare greseala. Daca vrei cret, tine-l in coc sau in coada impletita seara si dimineata il dai cu spuma si sta cret. Bafta!