| AnKa76 a întrebat:

Am parul ondulat si are foarte mult volum.Multi mi-au spus sa ma filez ca sa pot scapa de volum.Dar mi-e teama sa nu se increteasa din cauza ca il filez.E adevarat ca se increteste din cauza filatului?(lungimea lui e pana la umar, cand e uscat) Apropo dati-mi idei cum sa pot scapa de volum(fara placa) sau sa imi spuneti treaba cu filatul.
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Pufuletica98 a răspuns:

Si eu aveam acum un an parul ca al tau.Era pana la umeri si foarte voluminos.L-am filat si acum a crascut si am niste bucle naturale superbe! Incearca dar nu stiu daca pe tine ar avea acelasi efect.

| AnKa76 explică (pentru Pufuletica98):

Imi puteti da adresa unui salon bun unde sa ma filez in Mioveni? Adresa va rog:*

5 răspunsuri:
| ζøvعღ a răspuns:

Da,din cauza filatuli parul se va ''intoarce'' aiurea la varfuri, asta este cel mai regretat experiment pe care l-am facut pe parul meu, nu iti recomand.Incearca dupa ce iti speli parul sa il dai cu putina ceara sau daca nu merge nici asa foloseste placa.Succes:*!

| AnKa76 explică (pentru ζøvعღ):

Dau cu ceara pe varfuri? Si chiar merge sa pot scapa de acel volum"enervent"?

| ζøvعღ a răspuns (pentru AnKa76):

Iti pui ceara pe degete si apoi o intainzi prin par.Incearca,la mine functioneaza.

| AnKa76 explică (pentru ζøvعღ):

Imi puteti da adresa unui salon bun unde sa ma filez in Mioveni?:SVa rog