| Ando1dul a întrebat:

Daca ma tund la stilist ma face calumea sau doar baga masina si zice ca gata a tuns ca orice frizer normal?

Răspuns Câştigător
| OliClaudiu a răspuns:

Frizeru nu sa compara cu un hair stylist bun.
Frizeru sta 10-15min sa te tunda hair stylist sta cam 30 min sau mai mult si sa vede diferenta de la o postawinking acum depinde si de hair stylistu la care te tunzi si in plus hair stylist o sa-ti si aranjeze parul ca sa-ti stea cat mai bine

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tot frizer se numește, că îți mai face o frecție, îți dă cu ceară, etc., restul este împrumutat.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stilistul are viziuni de artist...si daca te va tunde nu o va face ca doamna florica de la 2, stilistul stie cum sa tunda are alte viziuni nu stiu sa iti explic dar merita la stilisti, ideea e ca e cam scump

| clau1 a răspuns:

Depinde de stilist

| dorurap a răspuns:

Acum depinde si de stilist daca eunul de la un salon bun sau o panarama