| pynnk a întrebat:

Daca merg la aerobic zi de zi timp de o luna si tin si un regim se vad rezultate?

8 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Da, normal, iti recomand sa faci si crunch challenge (cauti pe google la imagini cate crunch-uri trebuie sa faci in fiecare zi), uite cum se fac :http://www.youtube.com/watch?v=Xyd_fa5zoEU si squats challenge (tot asa cauti pe net imagini cu cate trebuie sa faci) si uite si cum se fac : http://www.youtube.com/watch?v=rXJzj9K3sxU
Prima te ajuta pentru abdomen si a doua te va ajuta sa ai picoare tonifiate si fund bombat :)

| Mirunaaaa a răspuns:

Ok,se vor vedea rezultatele, normal, dar ai grijă să nu îţi supra-soliciţi organismul şi să nu bei lichide chiar după ce faci sport sau să nu te arunci în apă chiar cum ieşi.Rişti să faci comoţie cerebrală mai ales. în acest caz.

| LoveTenis a răspuns:

Daca mergi in fiecare zi timp de o luna poti sa nici nu mai trebuie sa ti regim, dar daca il ti cu atat mai bine se vor vedea si mai bine.

| 49Days a răspuns:

Zi de zi? Esti nebuna?laughing Acum depinde si de organism dar eu am inceput sa dau jos facand aerobic odata pe saptamana(in total facand 3 ore)
Eu trebuia sa dau jos putine (vreo 5)dar sunt scunda si se vedeau.
oricum la aerobic se vad rezultate vrei nu vrei, dar dupa cate stiu nici macar nu ai voie zi de zi.

| paulmicutz a răspuns:

Da se observa dar si cu alimentatie stricta.

| Fabb a răspuns:

Normalwinking

| blackyblack a răspuns:

Da, dar nu exagera cu regimul pentru ca te vei ingrasa inapoi. Tine un regim normal, mananca normal, dar nu manca dupa 18 seara si fa miscare zilnic, dar nu-ti solicita organismul ff mult. Astfel vei fi in castig.

| MihaSweet a răspuns:

Daca mergi la aerobic si faci forta o sa ai si patratele(eu fac aerobic de la 6 ani si acum am 10 si am patratele si muschi)