| Costin_Munteanu_1996 a întrebat:

Daca mi am filat parul mai creste sa prinda parul volum? Am parul destul de mare nu stiam care e faza cu filatul credeam ca da volum ...acum sta mai lipit de cap asa? mai creste parul sa aiba volum?

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

LoL sa filezi parul inseamna sa iti taie cu o foarfeca speciala daca parul e prea des ca sa para mai rar sa iti stea mai drept. Stai linistit ca o sa iti creasca la loc.

| Mirela123yz a răspuns:

Buna!
A fila inseamna a rari.
Adica din moment ce tu ti l-ai filat parul tau s-a rarit.
Dar stai linistita va creste la loc si volumul se va recapata.
Dar daca vrei neaparat volum, cauta un sampon pentru volum, stralucire. Sau fa-ti o masca. Cumpar-o de la farmacie. big grin