| Fineness a întrebat:

Este adevarat ca daca ai parul filat ai mai mult volum?

Răspuns Câştigător
| Pisiquee a răspuns:

Părul filat are mai mult volum happy. Cel drept nu are. Deoarece, teoretic ( si practic thinking ) el este intins de la rădăcină.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici mai multe, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| Maariiaa a răspuns:

Depinde de părul fiecăruia, dar în general când îți filezi părul sau îți faci o frizură nouă părul se regenerează și capătă mai mult volum și nu mai este gras. Depinde și de șampon.

| getutageo a răspuns:

Acum depinde si ce fel de par ai tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Parul se fileaza in momentul in care ai prea mult volum si vrei sa il mai cumintesti.
In momentul in care se fileaza se subtiaza spre varfuri.
Iar daca toata coafura e filata o sa iti vina un fel de tunsoare in scari.