| Elena010 a întrebat:

Daca mi-am luat o haina din stofa, va intra la apa cand o sa o spal?sad

Răspuns Câştigător
| ElizzaTPU a răspuns:

@noktambul are dreptate. Haina din stofa nu se spala.O duci la curatatorie si nu costa mult, in jur de 10-15 ron cred.Eu mi-am dus un sacou si am dat in jur de 7 ron, acu 1 an. :*

2 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Cand va fi cazul sa o speli, nu o spala. Du-o la o curatatorie. Cei de acolo stiu cum trebuie procedat.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Uita-te pe eticheta din dos si vezi cum se curata.Dar poti sa o duci la curatatorie si o sa ti-o spele cei de acolo asa cum trebuie.