| Andr3iOlaru a întrebat:

Buna TPU mi-am luat de ceva vreme un hanorac si cand l-am bagat in masina de spalat a intrat la apa,stiti cum pot sa il fac iar ca inainte, adica mare? Si cum sa il spal de acum sa nu mai intre iar.Si mai intra la apa daca a intrat odata? Multumesc mult anticipat happy

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai intra la apa daca il speli. Dar nici nu se mai mareste.

2 răspunsuri:
| Edisor27 a răspuns:

Nu mai poti face nimic cu el

| Lusca1995 a răspuns:

Daca nu iti mai vine, creca mai bine gaseste pe cineva sa il faci cadou, cel mai bine asa.