| SweetGirl1303 a întrebat:

Mi-am luat o bluza de la H&M din multon e gen larga si imi e prea larga ca sa zic asa. In fine o vreau mai stransa un pic. Ce pot sa-i fac? multonul intra la apa? Sau se largeste mai tare cand o spal? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Vassii a răspuns:

Du-te la croitorie și spune-i să o modifice

| Laur014 a răspuns:

Daca ai uscator electric, bag-o acolo.Asa am patit si eu cu majoritatea hainelor, pana sa imi dau seama din pacate

| NadyPorahy a răspuns:

Sincera sa fiu nu stiu daca intra la apa, dar poti sa o porti cu o curea la mijloc.