| anonim_4396 a întrebat:

Daca mi-am tuns parul in scari nu o sa mai fie des?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Nu. Dar poti folosi produse pentru volum.

3 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Nu cred.din cauza coafurii nu mai poate fi atat de des.foloseste produse(sampoane)pentru volum.

| Smilee4Mee a răspuns:

Daca vrei volum, stai cu capul in jos cand te usuci. Bafta:*!

| Dianna97 a răspuns:

Cand m-am tuns ultima data am fost tunsa la un coafor cu briciul si parul imi sta mai mult fara volum si are aspect cam neplacut (mai subtire) iar inainte eram tunsa la altul da ala folosea numai foarfecu' fara brici si atunci imi statea cu volum si avea aspect dragut asa ca eu cred ca e mai bine sa te tunda cu foarfecul