| annyta15 a întrebat:

Daca stiti pe disney channel din cand in cand apare o fata care da niste sfaturi de moda...nu stiu cum se numea ca-chinc sau ceva de genul nu stiu cum se scrie exact, dar vreau totusi un link unde as putea sa gasesc toate filmuletele cu sfaturi va rog. Fundita :d.

Răspuns Câştigător
| CristalClear a răspuns:

Nu sunt toate dar sunt destul de multe :)

http://www.peteava.ro/cauta/video/transforma

Nu-i asculta pe ceilalti... emisiunea se numeste transforma-ti look-ul, nu schimba-ti stilul sau altceva.:)

5 răspunsuri:
| ZuzaTA a răspuns:

Heylove struck Se numeste "Schimbati look'ul" (Get the Look), si. ma rog Ca-Chingwinking.big grin

| Anonime a răspuns:

Schimba-ti look-ul se numeste.Dar nu stiu unde poti vedea filmuletele.Cauta si u pe youtube.Sau pe disney.ro.Bafta!
Fundita?big grinxoxo

| CristalClear a răspuns:

Ce funda ai mai dat...

| MusicIsLife a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=cOGUMjvNz7k
Doar ca e pe engleza.
Atat am gasit.
Pwp:*

| andreyy_8992 a răspuns:

Emisiunea se numeste Get The Look.
Am cautat dar nu prea ai unde sa il vezi pe internet. Vezi ca se da pe Disney Channel, pe la ora 4 dupamiaza. E in pauzawinking